Evcil Hayvanlar İçin Faydalı Bilgiler

Köpeklerde Aşılama Takvimi

Köpekler dünyanın en popüler evcil hayvanları arasında bulunmaktadır ancak hem onların hem de sahipleriyle birlikte diğer insanların sağlığı için aşılama takvimlerine dikkat edilmelidir.

Köpek Neden Yemek Yemez?

Köpekler de insanlar gibi bazı dönemlerde yemek yemek istemeyebilirler. Yaşanan bu iştahsızlık çok fazla ilerler ise köpeğin sağlığını da olumsuz etkileyebilir.

Köpek Nasıl Eğitilir?

Köpek Nasıl Eğitilir? Eğer köpek sahibiyseniz, birtakım sorumlulukları almanız gerekir. Bu sorumlulukların başında ise köpek eğitimi vardır. Çünkü beslediğiniz hayvanı eğitmeniz, ona daha kolay bir şekilde bakabilmenizi sağlar.

Kedi Neden Miyavlar?

Kedilerin miyavlaması kadar doğal bir şey yoktur. Bir şey istediklerinde ya da rahatsız olduklarında miyavlayarak bunu dile getirmek isterler. Ancak bu durumlarda miyavlama tonlarında farklılık meydana gelebilir.

Kedi Kısırlaştırmanın Faydaları, Zararları Neler?

Kedi kısırlaştırma işleminin kediler için olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Bu nedenle kedilerine kedi kısırlaştırma işlemi yapmak isteyen hayvan severler bu konu hakkında araştırma yapıyorlar.

Kedi Kısırlaştırma Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Kedilerin daha sağlıklı bir ömür sürmeleri ve kontrollü üremeleri için yapılan kedi kısırlaştırma işlemi sonrasında dikkat edilmesi gereken bir takım konular vardır.

Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın