Köpek Checkup Hizmeti

Kliniğimizde köpek check up hizmeti steril tıbbi cihazlar vasıtasıyla verilir. Bu sayede kısa sürede köpeğin genel sağlık durumu ortaya koyulur.

Bizi Arayın WhatsApp'tan Yazın

Köpek Checkup Hizmeti

Köpek sahipleri can dostlarının uzun süre yanlarında olmalarını isterler. Bunun yolu ise köpeğin sağlıklı olmasından geçer. Ancak köpeklerde görülen bazı rahatsızlıklar onların yaşam süresinin kısalmasına neden olur. Bunu engellemek içinse hastalığın erken teşhis edilmesi ve tedavi edilmesi gerekir. Kliniğimiz köpek dostlarına sunduğu köpek checkup hizmeti ile köpeklerin sağlık durumunun incelenmesini sağlar. Kliniğimizde köpek check up hizmeti steril tıbbi cihazlar vasıtasıyla verilir. Bu sayede kısa sürede köpeğin genel sağlık durumu ortaya koyulur.

Köpekler İçin Verilen Check Up Hizmeti Kapsamı

Kliniğimizde farklı ırktaki köpekler için check up hizmeti verilir. Check up hizmeti kapsamında ise köpekler hakkındaki şu bilgiler edinilir;

köpeğin böbreklerinin sağlıklı olup olmadığı

köpeğin vücudunda enfeksiyon olup olmadığı

köpeğin kalbinin ve akciğerinin sağlıklı olup olmadığı

köpekte bağırsak, pankreas veya mide sorunu olup olmadığı

köpekte karaciğer yetmezliği olup olmama durumu

köpeğin kas ve kemik yapısı

Bu bilgiler kliniğimize getirilen köpeğin yaşı, ırkı, cinsiyeti, beslenme şekli ve rahatsızlıkları göz önüne alınarak yapılan testler sonucunda edinilir. Bu sonuçlara göre veteriner hekimlerimiz köpeklerin sağlıklarına kavuşmaları için gerekli olan tedaviye başlarlar.

Köpeklere Check Up Hangi Aralıkta Yaptırılmalı?

Klinik olarak köpek sahiplerinin diledikleri zamanda köpek check up hizmeti almalarını sağlıyoruz. Bu hizmet kapsamında köpeklerin genel muayene, biyokimya, röntgen ve hemogram testlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede köpeklerin sağlığına karşın net bilgiler edinilmesini sağlıyoruz. Köpek sahiplerinin ise en az 6 ay-1 yıl aralığında check up yaptırarak köpeklerinin sağlık durumlarını öğrenmeleri gerektiğine inanıyoruz.


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın