Köpek Cerrahi

En profesyonel köpek cerrahi için bizim kliniğimize gelmelisiniz. Köpeğinizle en özenli şekilde ilgilenip gerekeni tam anlamıyla yapıyoruz.

Bizi Arayın WhatsApp'tan Yazın

Köpek Cerrahi

Evcil hayvanlar arasında en çok sahiplenilenler kediler ve köpeklerdir. Herkesin bildiği üzere evcil hayvanlar için özel doktorlar yani veterinerler gereklidir. Tıpkı insanlar gibi hayvanlar da düzenli olarak kontrol edilmeli ve gereken takviyeler sağlanmalıdır. En profesyonel köpek cerrahi için bizim kliniğimize gelmelisiniz. Köpeğinizle en özenli şekilde ilgilenip gerekeni tam anlamıyla yapıyoruz.

Profesyonel Köpek Cerrahi

Köpeğiniz rahatsızlandığında ya da ağır bir hastalığa yakalandığında hemen bizim kliniğimize getirmelisiniz. Biz köpeğinizin sorununun tam olarak ne olduğunu en doğru şekilde tespit ederiz. Daha sonra uygun tahliller yaparız ve gerekli ilaçları yazarız. Bu şekilde köpeğiniz emin ellerde tedavi olabilir. Siz de köpeğinizi bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Profesyonel Veteriner Hekim

Köpeğinizin en basit şikayetlerinden en zorlu şikayetlerine kadar her şey için bizim kliniğimize gelebilirsiniz. Özellikle ameliyat, dikiş, iğne gibi zorlu süreçlerde bile bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Tüm personelimiz evcil hayvanlarınıza son derece ilgi ve şefkatle yaklaşacaktır. Kliniklerimiz ve operasyon odalarımız tamamen sterildir. Köpeğiniz her durumda son derece hijyenik ortamlarda ve kuralına uygun bir şekilde muayene edilir. Biz hayvanların dilinden en iyi şekilde anlarız. Köpeğinizin bir bakışından ya da hareketinden ne ifade etmek istediğini görürüz ve ona göre hareket ederiz. Köpeğinizin cinsine ve yaşına göre muayene uygulanır. Köpeğinizi hiçbir şekilde ürkütmeden ve korkutmadan tedavi ederiz. Profesyonel köpek cerrahisi için bizi tercih edin.


Bizi Arayın
WhatsApp'tan Yazın